.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 18:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • 02.11.2019 r. Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  niedziela, 03 listopada 2019 19:23

   
  01.11.2019 r. - Uroczystość Wszystkich Świętych. Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  niedziela, 03 listopada 2019 19:21
  Radujmy się wszyscy w Panu, obchodząc uroczystość ku czci Wszystkich Świętych. Z ich uroczystości radują się Aniołowie i wychwalają Syna Bożego.

  Święci nie mieli łatwego życia, lecz ponad wszystko umiłowali Boga i odbierają chwałę w niebie. Radujmy się w Panu, ponieważ obdarza nas nadzieją, że kiedyś dołączymy do wspólnoty zbawionych. Podczas Mszy Świętej wyznajemy wiarę w "obcowanie świętych", którzy służą nam pomocą w dążeniu do osiągnięcia pełni miłości. Skoro w jednej uroczystości czcimy zasługi wszystkich świętych, niech dziękczynienie Bogu za potężnych orędowników będzie eksplozją radości.

  Uroczystą Mszę Świętą Świętą na cmentarzu parafialnym odprawił nasz Ksiądz Proboszcz Robert Borecki. Składa serdeczne dziękuje obecnym ministrantom za pomoc i wszystkim gościom i parafianom za wspólną modlitwą w tym uroczystym dniu. Bóg zapłać.
   
  Uroczystość Wszystkich Świętych Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  czwartek, 31 października 2019 14:22

  Chroberz: Uroczystość Wszystkich Świętych. Godziny Mszy Świętych w kościele parafialnym w Chrobrzu oraz na cmentarzu 1 i 2 listopada 2019 r. Więcej pod adresem: http://chroberz.info/serwis/index.php/aktualnosci/ogloszenia/4177-chroberz-uroczystosc-wszystkich-swietych

   
  30 Niedziela Zwykła / 27.10.2019 r. Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  wtorek, 29 października 2019 10:52
  Niech się weselą serca szukających Pana. Rozważajcie o Panu i Jego potędze, zawsze szukajcie Jego oblicza.
  W centrum dzisiejszej liturgii słowa stoi modlitwa człowieka ubogiego, zgubionego w życiu, grzesznego, czyli - tak naprawdę - każdego z nas. Ze swoimi troskami i radościami przychodzimy na niedzielną Eucharystię, która jest najpiękniejszą modlitwą, i - jak celnik z Ewangelii - chcemy przed Bogiem stanąć w prawdzie.
  W dzisiejszą niedzielę Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Chrobrzu, współpracując z naszym Księdzem Proboszczem Robertem Boreckim zorganizowała przy naszym kościele kiermasz poprzedzający Wszystkich Świętych. Zebrane fundusze przeznaczone będą na potrzeby szkoły.
  Rada Rodziców dziękuje bardzo Księdzu Proboszczowi za przychylność i wszystkim parafianom za wsparcie naszego przedsięwzięcia.
   
  Teczka serdecznej pamięci JP2 Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  czwartek, 24 października 2019 05:09

  Zakończenie harcerskiej akcji Teczka Serdecznej Pamięci Świętego Jana Pawła II. Ognisko i msza święta na podsumowanie trwającego od maja projektu zorganizowanego przez Główną Kwaterę ZHP i Stowarzyszenie PAMIĘĆ JANA PAWŁA II. Dziękujemy księdzu proboszczowi Robertowi za możliwość zorganizowania ogniska, pyszne kiełbaski i ciasto.

  Więcej…
   
  20.X.2019r. / 29 Niedziela Zwykła. / 87. Światowy Dzień Misyjny. Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  środa, 23 października 2019 07:36

  87. Światowy Dzień Misyjny obchodzony w Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym zobowiązuje nas niejako nie tylko do myślenia o misjach, ale także o podjęciu konkretnego działania, aby włączyć się w to wielkie dzieło całej wspólnoty Kościoła. Niech udział w dzisiejszej liturgii wzmocni w nas poczucie przynależności do tej wspólnoty i pragnienie dzielenia się tym bogactwem łaski, które nieustannie otrzymujemy. Nie musimy od razu wyjeżdżać na misje, aby w swoim środowisku, wśród swoich krewnych, znajomych i kolegów z pracy dawać świadectwo o wielkiej miłości Boga do każdego człowieka.

  W naszej parafii odpust ku czci Świętego Jana Kantego.

  Więcej…
   
  << pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

  Strona 3 z 99
  stat4u