.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 18:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Festyn rodzinny na przystani (foto) PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  czwartek, 28 czerwca 2012 09:34

  Na przystani kajakowej w Chrobrzu 24 czerwca odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez miejscową Szkołę Podstawową. Piękna pogoda i wspaniałe miejsce uroczystość zachęciło tłumy naszych parafian i gości z całego regionu do przybycia tego dnia do naszej miejscowości. Organizatorzy przewidzieli moc atrakcji dla uczestników w każdym wieku. Wyróżniono również instytucje oraz osoby wspierające działania chroberskiej placówki. Wśród wyróżnionych osób znalazł się m.in. Proboszcz parafii Chroberz, ksiądz Waldemar Krochmal, a także nasz pan organista Łukasz, który wraz ze swoim zespołem „Rytmix” stworzył wspaniałą oprawę muzyczną tego niedzielnego popołudnia. Więcej informacji oraz zdjęcia w rozwinięciu...

   

  Poprawiony: czwartek, 28 czerwca 2012 12:06
   
  stat4u