.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 18:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Święto na przystani w Chrobrzu PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  wtorek, 08 maja 2012 14:23

  3 maja na przystani kajakowej w Chrobrzu świętowano Gminny Dzień Strażaka, kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz zainaugurowano sezon kajakarski. Polową Mszę Świętą w intencji strażaków oraz ich rodzin odprawił proboszcz parafii Chroberz, ksiądz Waldemar Krochmal. Nie zabrakło również wikariusza księdza Waldemara Tłomaka. Oprawę muzyczną stworzyła orkiestra dęta OSP Wiślica oraz nasz organista Łukasz Kosałę. Przybyłych gości powitał Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek. Więcej zdjęć w rozwinięciu... Wkrótce materiał filmowy z Mszy Świętej oraz kazanie księdza Waldemara Krochmala. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

   

   

  Poprawiony: piątek, 11 maja 2012 18:33
   
  stat4u