• Nowy Ksiądz Wikariusz w parafii Chroberz PDF Drukuj Email
    sobota, 30 czerwca 2012 18:10

Ksiądz Wikariusz Waldemar Tłomak został przeniesiony przez Księdza Biskupa Kieleckiego z naszej chroberskiej parafii do parafii Wniebowzięcia NMP we Wzdole (dekanat bodzentyński). Do pracy w naszej parafii został skierowany ksiądz Mariusz Kwaśniewski z parafii Świętego Piotra i Pawła App. ze Stopnicy. Więcej informacji w rozwinięciu...

Przypomnijmy, że Ksiądz Waldemar Tłomak swoją posługę w Chrobrzu pełnił od 2008 roku. W tym czasie pracował jako ksiądz katecheta w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu. Był w naszej parafii kiedy dotknęła ją tragedia pożaru plebanii oraz pracował w trudnym okresie po niespodziewanej śmierci proboszcza księdza Stefana Matusa. Z całego serca dziękujemy za trud wniesiony w naszą wspólnotę i serce, którego nigdy nie brakowało dla parafian. Dziękujemy i mamy nadzieję, że zawsze z sentymentem będzie ksiądz Waldemar wracał do Chrobrza.

Podziękowania dla Księdza Tłomaka (fot. AS)

Ksiądz Mariusz Kwaśniewski, urodził się w 1972 roku w Chmielniku. Wyświęcony został w 1997 roku. Pracę jako Wikariusz w parafii w Stopnicy rozpoczął w 2007 roku. Uczył jako ksiądz katecheta w miejscowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Serdecznie witamy.

Poprawiony: niedziela, 01 lipca 2012 09:16