• Kościół w Chrobrzu na TVS PDF Drukuj Email
    środa, 11 lipca 2012 16:38

Tak jak już wcześniej informowaliśmy kościół w Chrobrzu oraz naszą wspólnotę parafialną, którą zaprezentował proboszcz, ksiądz Waldemar Krochmal mogliśmy obejrzeć 9 lipca o godz. 17:30 w Telewizji Silesia. Materiał filmowy powstał w ramach promocji regionu Ponidzie, na zlecenie Lokalnej Grupy Działania. Film będzie zaprezentowany jeszcze dwa razy na antenie śląskiej telewizji. Pokazano naszą świątynie z zewnątrz, a także bogate wnętrze naszego XVI wiecznego kościoła. Ksiądz Waldemar przypomniał również, że w 2020 roku przypadnie 1000 - czna rocznica istnienia parafii i już teraz zaprasza każdego na uroczyste obchody. Film obejrzenia w rozwinięciu wiadomości...

Poprawiony: czwartek, 12 lipca 2012 10:11