• Oficjalny debiut naszego chóru PDF Drukuj Email
    środa, 26 grudnia 2012 08:04

Na Mszy Świętej o godz. 12:00 w Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia oficjalnie zadebiutował, reaktywowany, Chór Parafii Chroberz pod przewodnictwem organisty Łukasza Kosały. Przepiękny, można powiedzieć artystyczny występ, który poprzedzony został solidną pracą na próbach, wprowadził licznie przybyłych wiernych w bożonarodzeniowy nastrój. Czy się podobało? Najlepszą odpowiedzią dla piszącego, są pełne zachwytu i pozytywnych wrażeń komentarze wychodzących z kościoła ludzi. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Poprawiony: czwartek, 27 grudnia 2012 12:33