• Imieniny Księdza Proboszcza Waldemara PDF Drukuj Email
    wtorek, 13 grudnia 2016 09:48

W dniu 11 grudnia swoje imieniny obchodził nasz Ks. Prob. Waldemar Krochmal. W związku z tym w minionym tygodniu modliliśmy się uroczyście w licznych Mszach świętych w intencji solenizanta. Czcigodny Księże Proboszczu.

Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić  wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie.

Zapewniając  o tej wdzięczności, pragniemy w imieniu całej wspólnoty Szkoły Podstawowej w Chrobrzu złożyć życzenia prawdziwej, apostolskiej odwagi, pokornej zgody na Boże plany.

Niech Pan serc ludzkich Jezus Chrystus - będzie źródłem siły i radości z wykonywanej przez Księdza służby w Winnicy Pańskiej.

Życzymy, drogi Księże Proboszczu, aby dobry Bóg obdarzył Księdza obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia  codziennego.

Życzymy również wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz tego, by szlachetne powołanie, przyniosło zadowolenie i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi.

Niech Jezus Chrystus obdarza Księdza Proboszcza wszelkimi łaskami, niech daje  siły w prowadzeniu parafii i głoszeniu Słowa Bożego, a Matka Najświętsza niech ma  zawsze w swojej opiece.

Bóg zapłać. Szczęść Boże.