.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 17:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Wielki Piątek Męki Pańskiej (foto) PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  piątek, 14 kwietnia 2017 23:00

  W Wielki Piątek Kościół nie sprawuje Mszy Świętej. Gromadzi nas natomiast na rozważanie Męki Pańskiej, uroczystą adorację Krzyża i modlitwę za całą ludzkość. Zbliżając się dziś do stóp Chrystusa, by je ucałować, pamiętajmy o tym, że nasze szczęście wieczne okupił On okrutną męką i śmiercią na drzewie hańby.

  Pomnij, Boże, na swoje miłosierdzie, otaczaj nieustanną opieką i uświęcaj lud swój, dla którego Twój Syn, Jezus Chrystus, ustanowił paschalne misterium, przelewając Krew swoją. Który żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

  - Galeria zdjęć z Wielkiego Piątku: https://goo.gl/photos/7kjVCELJvxrLUu1c7

  Poprawiony: środa, 19 kwietnia 2017 08:27
   
  stat4u