.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 17:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Życzenia Bożonarodzeniowe PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  niedziela, 24 grudnia 2017 11:17

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym Parafianom oraz Gościom odwiedzającym naszą chroberską Świątynię, spędzenia tego szczególnego czasu w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Niech w tę Noc Betlejemską, w którą wypełniło się Słowo, znikną wszelkie smutki i trudności, konflikty i nieporozumienia. Niech Nowy 2018 Rok będzie czasem pokoju i realizacji osobistych celów w zgodzie z nauką Jezusa Chrystusa.

  Ks. Proboszcz Waldemar Krochmal
  oraz redakcja strony parafialnej

   

   
  stat4u