• Uroczystość Narodzenia Pańskiego. 25.XII.2017r. PDF Drukuj Email
    wtorek, 26 grudnia 2017 00:40

Dziecię nam się narodziło i Syn został nam dany; na Jego ramionach spoczęła władza i nazwano Go Zwiastunem Bożych zamiarów.

Liturgia słowa Mszy Świętej w dzień Bożego Narodzenia przekazuje najgłębszy duchowy sens tego wydarzenia. Pierwsze wersety Listu do Hebrajczyków przygotowują na wspaniały hymn - prolog Ewangelii według św. Jana. Bóg posyła na świat swego Syna. On jest Jego Słowem skierowanym do ludzi. Słowem miłości. Światłością oświecającą nasze życie. Mamy głosić tę radosną nowinę. Dzielić się Bożym Słowem i światłem.

W tym uroczystym dniu podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 Ksiądz Proboszcz Waldemar Krochmal dokonał uroczystego  poświecenia nowego krzyża procesyjnego w naszym kościele. Bóg zapłać.

W dniu Narodzenia Pańskiego Ksiądz Proboszcz Waldemar Krochmal przesyła najserdeczniejsze życzenia radości, pokoju, miłości i błogosławieństwa Bożego wszystkim gościom i parafianom. Szczęść Boże.

- Galeria zdjęć [Zobacz]

Poprawiony: wtorek, 26 grudnia 2017 01:01