.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 17:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Biały tydzień / Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. 14.05.2018 r. - 19.05.2018 r. PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  wtorek, 22 maja 2018 08:43
  W poniedziałek 14 maja dzieci I-wszo Komunijne rozpoczęły swój Biały Tydzień w czasie którego w kolejnych dniach modliły się w swoich intencjach za siebie, rodziców i rodziny. Tego dnia otrzymały pamiątkowy obrazek  pierwszego uczestnictwa w Ofierze Mszy Świętej.

  Na zakończenie Białego Tygodnia odbyła się pielgrzymka dziękczynno - błagalna do Sanktuarium Matki Boskiej Kalwaryjskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Pielgrzymi w Kalwarii Zebrzydowskiej uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, zwiedzili klasztor, obejrzeli prezentację multimedialną i makietę wzgórza Kalwaryjskiego.

  Następnie modlili się w Bazylice N.M.P. w Wadowicach i zwiedzili: Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach. Wszyscy uduchowieni, pełni zadowolenia, wrażeń i emocji wrócili do swoich domów. Pielgrzymkę poprowadził nasz Ksiądz Proboszcz  Waldemar Krochmal. Bóg zapłać.
  Poprawiony: środa, 23 maja 2018 12:10
   
  stat4u