• Niedziela Palmowa Męki Pańskiej - 14.04.2019 r. PDF Drukuj Email
    środa, 17 kwietnia 2019 00:00
    Hosanna Synowi Dawidowemu! Błogosławiony, który idzie w imię Pańskie. O, Królu Izraelski! Hosanna na wysokości. W naszym kościele uroczysta procesja i poświęcenie palm odbyła się w czasie Mszy Świętej o godz. 12.00 którą poprowadził nasz Ks. Prob. Robert Borecki.
    W konkursie palm wielkanocnych zostali nagrodzeni:
    1 miejsce - Joanna, Małgorzata, Tomasz, Grzegorz Lozia z Chrobrza.
    2 miejsce - Wieś Nieprowice.
    3 miejsce - Chroberskie Stowarzyszenie Kobiet.
    Nagrodzona została również Społeczność Szkoły Podstawowej w Chrobrzu za przygotowanie wielu palm biorących udział w procesji i dekorujących nasz kościół. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątki i cukierki. Bóg zapłać.
    Poprawiony: piątek, 19 kwietnia 2019 08:26