• Konferencja prasowa ISKK Drukuj
    wtorek, 07 czerwca 2011 10:52

Najnowsze statystyki uczestnictwa w Mszach św. – opracowane przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego – zostaną zaprezentowane na konferencji prasowej we wtorek, 7 czerwca 2011 r., o godz. 11.00 w siedzibie Sekretariatu Episkopatu Polski (skw. Kard. S. Wyszyńskiego 6, sala nr 16). O wynikach badań, metodologii, tendencjach i przyczynach mówić będą: - ks. prof. Witold Zdaniewicz SAC, dyrektor ISKK - oraz ks. Wojciech Sadłoń SAC, ISKK.