• Przygotowanie do Uroczystości Bożego Ciała PDF Drukuj Email
    czwartek, 13 czerwca 2019 07:23

Procesja odbędzie się w Chrobrzu na ul. Podzamcze. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy następujących mieszkańców:

I Ołtarz ul. Podzamcze 20.
    Mieszkańcy ul. Podzamcze od Pani Stanisławy Koniecznej do Pani Borowiec Zofii.

II Ołtarz przy Figurce Matki Bożej ul. Ogrodowa obok przystanku autobusowego.
    Mieszkańcy ul. Ogrodowej, Gliniki, Olszyk i Chrobrego od mostu do Państwa Loziów.

III Ołtarz ul. Podzamcze na rozjeździe pod Kapliczką.
    Mieszkańcy ul. Podzamcze od Państwa Domagałów i Dymków do Państwa Piątek.

IV Ołtarz przed kościołem przy Figurze Św. Floriana.
    Mieszkańcy ul. Staropolskiej,  Słonecznej i pozostali mieszkańcy Chrobrza chętni do pracy.

Zapraszam do udziału w tej pięknej Eucharystycznej Uroczystości dzieci do sypania kwiatków, strażaków z wszystkich miejscowości parafii do baldachimu , prowadzenia kapłana i krzyża, panie w strojach ludowych kół gospodyń do feretronów, panów do chorągwi, ministrantów, lektorów, śpiewających i wszystkich parafian oraz zacnych gości.

Ks. Prob. Robert Borecki

Poprawiony: czwartek, 13 czerwca 2019 11:36