• Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 12.04.2020 r. PDF Drukuj Email
    wtorek, 14 kwietnia 2020 14:08
    W naszym kościele o świcie została odprawiona uroczysta Msza Święta /Rezurekcja w czasie której nasz Ksiądz Proboszcz Robert Borecki uroczyście pobłogosławił
    Najświętszym Sakramentem obecnych uczestników oraz całą parafię na cztery strony świata. Na koniec wszyscy otrzymali uroczyste błogosławieństwo i życzenia świąteczne  które skierowane zostały do obecnych parafian i w związku z trudną sytuacją pandemii parafian świętujących w swoich domach modląc się przed odbiornikami medialnymi.
    Ksiądz Proboszcz Robert Borecki życzy wszystkim parafianom i gościom cierpliwej wytrwałości w pokonaniu tego trudnego czasu pandemii, zdrowia, radości życia, wiary, nadziei i miłości na każdy dzień pod opieką Opatrzności Bożej. Szczęść Boże.
    Zdjęcia: Waldemar Kucięba.
    Poprawiony: wtorek, 14 kwietnia 2020 14:19