.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dzień powszedni: 17:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Pielgrzymi w naszej parafii (foto) Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  wtorek, 09 sierpnia 2011 14:23

  Blisko 2 tysiące pielgrzymów gościło z 8 na 9 sierpnia w parafii Chroberz i parafii Złota – uczestników 34 Pieszej Pielgrzymki Rzeszowskiej na Jasną Górę. Do Chrobrza pierwsze grupy przybyły o godz. 19:20. Piechurów przywitał rzęsisty deszcz i przenikliwy chłód. Mimo wszystko dzielnie maszerowali i po wieczornej odprawie udali się do swoich kwater. Nazajutrz udali się w kierunku Kozubowa, gdzie u stóp „Byczowskiej Góry” odprawiona została uroczysta Msza Święta. Zdjęcia w rozwinięciu...

   

  Zdjęcia: PB, chroberz.info

   

   
  stat4u