.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dzień powszedni: 17:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Zapraszamy na rajd! Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  piątek, 09 września 2011 06:51

  Dzieci, Młodzież, Dorosłych, Starszych, Rodziny naszej parafii zapraszamy do udziału w XII Świętokrzyskim Rajdzie Pielgrzymkowym który odbędzie się 24 września na Święty Krzyż pod hasłem „W Komunii z Bogiem”. Głównym celem rajdu jest: Pokłon Relikwiom Krzyża Świętego, pod patronatem Ordynariusza Diecezji Kieleckiej Księdza Biskupa Kazimierza Ryczana.

  Trasa rajdu „Partyzancka” autokarowo-piesza, łączny czas przejścia pieszych 3 godziny. Zwiedzanie klasztoru Cystersów w Wąchocku, polana Langiewicza, Świątynia Pamięci Narodowej „Wykus”, Nowa Słupia – wejście na Święty Krzyż. Więcej w rozwinięciu...

  Zapisy u księży naszej parafii. Więcej informacji na stronie internetowej: www.rajd.pttkkielce.pl

   
  stat4u