• Parafianie powitali obraz św. Józefa (nowe foto) PDF Drukuj Email
    niedziela, 27 czerwca 2021 09:07

św. Józef parafia ChroberzW dniu 26 czerwca 2021 r. chroberscy parafianie powitali obraz św. Józefa. Jego peregrynacja trwa w parafiach diecezji kieleckiej. Podczas każdego tygodnia, od soboty do soboty obraz nawiedza jednocześnie 33 parafie – po jednej w każdym dekanacie.

Biskup kielecki Jan Piotrowski podkreśla, że peregrynacja obrazu jest związana z trwającym Rokiem Św. Józefa i Rokiem Rodziny. Dodał, że to zachęta, by wędrować przez życie ze świętym Józefem.

Autor: red., www.chroberz.infoZdjęcia: Mariusz Świetlik, Waldemar Kucięba.

św. Józef parafia Chroberz

Poprawiony: czwartek, 01 lipca 2021 05:56