.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dzień powszedni: 17:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Wspomnienie bł.Jana Pawła II (foto) PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  wtorek, 25 października 2011 10:14

  22 października 2011 r., Kościół w Polsce obchodził po raz pierwszy liturgiczne wspomnienie obowiązkowe bł. Jana Pawła II. W czasie wieczornej mszy świętej w naszym kościele w dniu wspomnienia błogosławionego Jana Pawła II - rodzice na ręce księdza proboszcza ofiarowali dar dzieci pierwszokomunijnych w postaci ornatu z wizerunkiem bł. Jana Pawła II. Po mszy św. dzieci z klasy III pod kierunkiem katechety Waldemara Kucięby , przygotowały różaniec - Pierwszą Tajemnicę Radosną ze scenkami rodzajowymi: Zwiastowania, Nawiedzenia Elżbiety, Narodzenia Pana Jezusa, Ofiarowania Pana Jezusa w świątyni i Znalezienia Pana Jezusa. Zdjęcia w rozwinięciu...

  /Anna Steckiewicz/

  Poprawiony: piątek, 28 października 2011 08:32
   
  stat4u