.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dzień powszedni: 17:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Dyspensa na 11 listopada PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  sobota, 05 listopada 2022 10:05

  Biskup Kielecki Jan Piotrowski, odpowiadając na prośby i zapytania, udziela wszystkim wiernym przebywającym na terenie Diecezji Kieleckiej dyspensy od konieczności zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek, 11 listopada 2022 r.

  Jednocześnie biskup zachęca tych wiernych, którzy skorzystają z łaski dyspensy, aby jako zadośćuczynienie pomodlili się odmawiając jedną Tajemnicę Różańca w intencjach Ojca Świętego i Biskupa Kieleckiego oraz o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

  >> Dekret Biskupa Kieleckiego - Dyspensa na 11 listopada 2022 r.

  Poprawiony: sobota, 05 listopada 2022 10:11
   
  stat4u